Kuru Çiçek Modelleri ve Fiyatı


Şoklanmış ve özel yöntemler ile kurutulmuş olan kuru çiçekler, son zamanların en trend ürünlerindendir. Kuru çiçek modelleri canlı çiçeklerin kurutulmasıyla hazırlandığı için, yapay çiçeklere oranla daha fazla tercih edilir. Kokusunu ve yapısını uzun süre muhafaza eden kuru çiçekler, evlerde dekorasyon objesi olarak kullanılabilir. Kuru çiçeklerin en önemli özelliği ise formunu uzun süre koruması ve dökülme yapmamasıdır. Kuru çiçekler özel yöntem ve araçlar kullanılarak hazırlanır ve bu sayede kaliteli ürünlere erişmek mümkün olur. Aradığınız tüm kuru çiçek modellerini ise Modern Çiçek güvencesiyle temin edebilirsiniz.


Kuru Çiçek Buketi


Kuru çiçekler pek çok farklı alanda kullanılır. Bunlardan biri de gelin çiçeği olarak kullanmaktır. Son zamanların en popüler gelin çiçeği modelleri ise kuru çiçekler ile hazırlanmış olanlardır. Uzun ömürlü olması ve fiyatı açısından uygun olması nedeniyle gelinlerin sıkça kullandığı kuru buketler, kuru çiçekler ile hazırlanabilir. Hem buket hem de tek dal olarak bulunabilen kuru çiçek türleri ile özel günlerde eşsiz bir görünüme kavuşmak mümkündür.


Ayrıca çiçekler sevdiklerinize hediye etmek için de tercih edebileceğiniz ürünlerdendir. Kuru çiçeklerle hazırlanan buketler, hızlı kargo imkanıyla istediğiniz her an sizlerin yanında olacaktır. Bu sayede sevdiklerinize, uzun süre saklayabilecekleri bir hediye vermiş olursunuz.


Kuru Çiçek Modelleri


Kuru çiçekler, pek çok farklı çiçek türünden elde edilebilir. Canlı çiçeklere oranlar çok daha uzun süreler boyunca kullanılabilen bu ürünler, bu sebeple daha fazla tercih edilir. Sizler için sunduğumuz, en uygun fiyatlı kuru çiçek modelleri ise şunlardır:

 

  • İthal paspas otu
  • Kuru başak
  • Söğüt yaprağı dalı
  • Kuru kozalaklar
  • Şoklanmış gül yaprakları
  • Okaliptüs
  • Kuru nar dalı
  • Kuru portakal dilimi
  • Şoklanmış ithal papatya
  • Kuru fındık ve fıstık dalları


Kuru çiçekler ve toptan çeşitleri sitemizin ilgili kategorisi altında yer alır. Ürünlerin hepsi özel kurutma ya da şoklama işlemlerinden geçerek sizler için hazırlanır. toptancı fiyatlarıyla hizmet veren firmamız, bu alanda uzman ve deneyimlidir. Siz de hayalinizdeki buketlere ya da dekor çiçeklerine bir tık ile ulaşmak isterseniz sitemizi ziyaret edebilirsiniz.


Kuru Çiçek Toptan


Kuru çiçekler uygun fiyatlara sahip olan ürünlerden biridir. Canlı bitkilere oranla daha uzun yaşam sürelerine sahip olmaları, kuru çiçeklerin daha çok tercih edilmesini sağlar. Şoklanmış ve kurutulmuş çiçekler, en ucuz fiyatlarla sitemizde yer alır. Bu çiçeklerin birçok kullanım alanı vardır. Toptan olarak da satın alınabilen kuru çiçekler, hızlı kargo hizmetimiz ile adresinize gelir. Siz de işiniz ya da kendiniz için ihtiyaç duyduğunuz tüm çiçek türlerini sitemizde bulabilir ve siparişlerinizi anında oluşturabilirsiniz.

 

Kuru Çiçek Fiyatları


Kuru çiçek sipariş. fiyatları ürünlerin model ve boyutlarına göre değişir. Özenle hazırlanan tüm ürünlerimizde her gün kampanyalı fiyatlara rastlamak mümkündür. Ürünler hakkında tüm bilgileri ise sitemiz üzerinden sizlere sunmaktayız. Siz de buket olarak kullanabileceğiniz ya da vazolarda sergileyebileceğiniz kuru çiçekleri en uygun fiyatlarla almak isterseniz sitemize göz atabilir ve anında satın al işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.


 

Kuru Çiçek
₺40,00 KDV Dahil
₺175,50 KDV Dahil