Teraryum Modelleri ve Fiyatları


Vazgeçilmez hediye türlerinden birisi olan teraryum birçok kişi tarafından tercih ediliyor. Farklı seçenekleri ve gösterişli yapısı sayesinde tüm ziyaret türlerine uyum sağlayabiliyor. Modern Çiçek olarak en gösterişli teraryumlara ev sahipliği yaparak sizlerin hizmetine sunuyoruz. Bünyemizde barındırdığımız en ucuz teraryumları gönül rahatlığıyla temin edebilir, dilediğiniz yerlere hediye olarak götürebilirsiniz.

 

Teraryum Nedir?


Japon sanatı olan teraryum bir çeşit küçük botaniktir. Cam fanus içerisine bir miktar toprak konularak çeşitli bitkilerin dikimi yapılır. Bu bitkilerin yanı sıra figürlerde cam fanus içerisine yerleştirilir. Her türlü tema teraryum içerisine rahat bir şekilde işlenebilir. Örneğin öğretmene alınacak bir teraryumun içerisine okul ve sınıf teması işlenebilir. En gösterişli teraryumları sitemizin satın al özelliğini kullanarak temin edebilirsiniz.


Teraryum Türleri


Çeşitli türleri bulunan teraryum her tür ziyarete rahatça uyum sağlayabilir. Doğum, yıl dönümü ve diğer önemli günlere rahatça tercih edilebilir.


Teraryum türleri şu şekilde sıralanıyor;

 

  • Elma teraryum
  • Armut teraryum
  • Kusamono
  • Vivarium
  • Paludarium
  • Wabi-Kusa
  • İnsularium


Teraryum türleri, herkese uygun bir şekilde rahatça belirlenebiliyor. Doğum ziyaretinde bulunacak olan kişiler bu türlerden birisini seçerek, çocuğun cinsiyetine göre teraryum hazırlatabilir. Modern Çiçek olarak ziyaretler için en uygun teraryumlara ev sahipliği yapıyoruz. Ayrıca hızlı kargo seçeneğimiz sayesinde de müşterilerimizin zaman kaybetmesine engel oluyoruz.


Işıklı Teraryum


Günümüzün trendi olan ışıklı teraryumlar bünyemizde yer alıyor. Birbirinden şık ve kaliteli olan ışıklı teraryumlarımız herkesin beğenisini kazanıyor. Işıklı teraryumların toptan çeşitleri için web sitemizin ilgili bölümünü ziyaret etmeniz ya da bizimle iletişim kurmanız yeterli olacaktır.


Canlı Teraryum


Cam fanus içerisinde canlı bitkilerin yer alması teraryumun canlı olduğu anlamına gelir. Canlı teraryumlara web sitemiz üzerinde rahat bir şekilde erişim imkanı sağlıyoruz. Canlı teraryumları toplu bir şekilde satın almak isteyen kişiler içinde toptancı görevini üstleniyor ve etkili bir şekilde hizmetler sunuyoruz.

 

Toplu olarak canlı teraryum satın almak isteyen herkes sipariş fiyatları hakkında detaylı bilgiliyi almak adına bizimle iletişime geçmelidir. En kaliteli canlı teraryumları uygun fiyatlı olarak satışa çıkartıyor ve hızlı kargo sayesinde kısa sürede ürünleri sizlere ulaştırıyoruz.


Teraryum Fiyatları


Teraryum fiyatı oldukça merak edilen hassas bir konudur. Genel olarak teraryumların fiyatları türlerine göre değişiklik gösteriyor. İçerisine kullanılan malzeme, bitki türü, cam şekli ve temasına göre farklılıklar gösterebiliyor. Küçük elma cam fanusundaki teraryumların fiyatı büyük elma fanusuna göre daha uygun oluyor.


Modern Çiçek olarak en kaliteli ve uygun fiyatlı teraryumlara ev sahipliği yapıyor ve değerli müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. Çeşitli temaları rahatça cam fanusa işliyor, uygun bir fiyat politikası takip ediyoruz.


Modern Çiçek olarak sitemizden tüm ülkeye hizmetler sunuyoruz. Dilediğiniz teraryum türünü sitemiz üzerinden kolayca sipariş edebilir ve kısa sürede elinize geçmesini sağlayabilirsiniz. Tasarladığımız teraryumların temaları her alana hitap edebilecek türdedir. Ayrıca uygun fiyat politikası izliyor ve herkesin kolayca temin edebilmesini sağlıyoruz.