Nasıl Sipariş Verebilirim?

Web sitemiz veya mobil uygulamamızdan sergilenen ürünlerden beğendiğiniz ve size uygun olan ürünü sepete eklenir, ürünün teslim edilecek adres bilgielrini girilir ve ödeme sayfasında ödemeyi tamamladıktan sonra siparişimiz sistem tarafından ürün teslimat departmanımıza iletilir ve ürünün ivedi bir biçimde belirtilen adrese kargo yapılır.

Siparişimi nasıl iptal edebilirim?

Web sitemiz veya mobil uygulamamızdan üzerinden verilen siparişiniz henüz kargoya teslim edilmediyse bizlere iletişim numaramız üzerinden ulaşarak sipariş numaranızı ileterek iptal işlemlerini başlatabiliriz.

Web sitemiz veya mobil uygulamamızdan üzerinden verilen siparişiniz kargoya teslim edildi ve hâlen ürün size teslim edilmediyse; kargoyu teslim almayarak ve iletişim numaramız üzerinden ulaşarak iptal sürecini başlatabiliriz.

Web sitemiz veya mobil uygulamamızdan üzerinden verilen siparişiniz ürün tarafınıza teslim edildiyse; tarafımızdan iade kodu olarak ilgili kargo firmasına iade koduyla birlikte ürünü hasarsız bir şekilde teslim etmeniz durumunda iade sürecini başlatabiliriz.

İade süreci ödeme yapmış olduğunuz bankaya bağlı olarak 1-5 iş günü içerisinde iadesi sağlanmaktadır.

Tüm iade süreçlerinde maksimum 14 gün içerisinde iade etme süreniz mevcut.

İade Sürecinde Uygulanan Prosedürler

Mesafeli Satış Sözleşmeler Yönetmeliği'nin 15. Maddesinde bulunan 1. Fıkranın b) bendinde belirtildiği üzere; Tüketicinin istekleri veya kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan mallara ilişkin ürünlerde cayma hakkı bulunmamakta.

Başlıca bu ürünler şu şekilde belirlenmiştir;

-Gelin Çiçeği,

-Gelin Buketleri,

-Gelin Tacı,

-Damat Yaka Çiçeği,

-Özel Teraryumlar,

-Vazolu Tanzimler,

Yukarıda başlıca belirtilen ürünlerin siparişi hazırlanma aşamasında olması durumunda iptal, sipariş değişikliği veya cayma haklarını bulunmamaktadır.

İptal ve iade işlemlerinde ödeme iadesi ne zaman sağlanır?

İade etmiş olduğunuz ürünün kargosu tarafımıza hasarsız bir şekilde ulaşması durumunda sipariş iptaliniz 48 saat içerisinde sağlanır. Ödeme iade işlemi ödeme yapılan bankaya bağlı olarak 1-5 iş günü sürebilmekte.

Sipariş edilen ürünlerin tamamının gönderilmesi durumunda; kargo ücreti ödenmemekte. Siparişinize bağlı olarak kısmi iadesi sağlanması durumunda kargo ücreti ödeyebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR