Ucuz Yapay Sarmaşık Modelleri ve Fiyatları


Şık bir görüntüye sahip olan yapay sarmaşık, dilediğiniz mekanın gözdesi haline gelebilir. Modern Çiçek adlı sitemizdeki güncel ürünleri takip edebilir, mekanlarınızda kendi tarzınızı içeren bambaşka ruhlar oluşturabilirsiniz.


Hangi Yapay Sarmaşıkları Tercih Edebilirsiniz?


Odalarınızı güzelleştiren yapay sarmaşıklar tırtık yapraklı, alacalı, uçları sarı, mürdüm, ıslak, akasya, açık renk, pembe, kırmızı gibi birden çok renkleri ve türleri içerir. Bu sayede sevdiklerinizle oturduğunuz odalarda, balkonlarda veya bahçelerde yapay sarmaşıkları kullanabilirsiniz. Çeşitli ışıklandırmalarla tercih edeceğiniz en uygun sarmaşıkları sitemizi inceleyerek satın al tuşunu deneyebilirsiniz.


Yapay Sarmaşıklar Nasıl Kullanılır?


Sıklıkla dekorasyon amaçlı kullanılan kaliteli yapay sarmaşıklar; bahçe, akvaryum, oturma odası, ofis gibi birçok yerde kullanılır. En ucuz olanlarını Modern Çiçek sayfamızdan bulabilirsiniz. Kırmızı, sarı, mürdüm, mor, yeşil ve lila gibi birden çok farklı renkleri tercih edebilirsiniz. Odalarınızı dekor etmek için kullandığınız bu yapay sarmaşıklar uzun süre güzelliğini korumaya devam edecektir.

Yapay Sarmaşıkları Dekore Etmek


Yapay sarmaşıkları hızlı kargo ile dilediğiniz mekanda dekorasyon amaçlı kullanabilirsiniz. Örneğin mor çiçekli sarmaşığı yatak odanızda, akasya olanı balkonunuzda ve yeşillikli olanı bahçenizde kullanabilirsiniz. Dilerseniz sevdiğiniz kişilere hediye edebilir, en uygun sarmaşıklardan onlara da bahsedebilirsiniz. 


Kendinize ait ofis, kafe gibi mekanlarda farklı izlenimler oluşturmak için yapay sarmaşıkları tercih edebilirsiniz. Toptan çeşitleri fazla olmasıyla en gözde modelleri seçebilirsiniz. Göz doldurucu sarımsak çiçeğini kullanarak odalarınızda harika bir görüntü oluşturabilirsiniz. Kendi zevkinizi belli edecek yapay sarmaşıkların kurulumu bile oldukça basittir.


Yapay Sarmaşık Fiyat Aralığı


Yapay sarmaşıkların fiyat aralığı kalitesi açısından oldukça önemlidir. Müşteri fiyatları uygun bulmalı, her bütçeye göre ürünlerin alıcısı olmalıdır. Sitemizde ise yapay sarmaşıklarımızın fiyatları son derece uygundur. Hepsi yaklaşık olarak 26-88 TL aralığındadır. 


Kendi bütçenize uygun olanı tercih edebilirsiniz. Ayrıca diğer yapay bitkiler ile ilgili olan kategoriden dilediğiniz çiçeği hızlı kargo ile evinize getirtebilirsiniz. Diğer birçok toptancı gibi fiziki olarak görmeden de istediğiniz modeli bulabilirsiniz. 


Daha detaylı sipariş fiyatları sitemizi inceleyebilir, dilediğiniz ürüne en erken zamanda sahip olabilirsiniz. Siparişleriniz en geç 2 gün içinde kargoya verilir ve erken sürede elinize ulaşır. Fiyatı konusunda ise birçok ürünü indirimli zamanlarda daha uyguna alabilme şansına sahip olacaksınız. Üstelik sevdiğiniz bir kişiye ürün tavsiyesinde bulunabilir, kullanıcı yorumlarına göz gezdirebilir ve ürün özelliklerini okuyabilirsiniz. Bütün bunlar Modern Çiçek adlı sayfamızdaki kategorileri inceleyerek bulunabilir. Düşünmeden sitemizde beğendiğiniz ürünleri favori listenize ekleyebilirsiniz.

Belli bir stok sayısını bulabilir, dilerseniz yorum bile bırakabilirsiniz. Uygun fiyatlarla en yakın sürede sahip olacağınız yapay sarmaşıkları evinizin en çok beğendiğiniz köşesine yerleştirebilir, çeşitli çiçeklerle süsleyebilirsiniz. Fiyat düşünce haber ver seçeneğinden uygun fiyata düştüğünde sipariş verebilirsiniz. Tüm bu indirimleri kaçırmak istemiyorsanız Modern Çiçek adlı internet sayfamızı inceleyebilirsiniz.